Quality of GST GROUP

HRANICE GASTRONOMIE POSOUVÁME VÝŠ

Kde je hranice výšky mrakodrapu? Jaké jsou limity s moderními technologiemi? Život kolem nás je jako geneze. Naše práce i projekty jsou v neustálém vývoji.  V gastronomii nelze zastavit - je potřeba pracovat s lidmi, vyvíjet a nastavovat nové a nové technologie, měnit marketingové procesy a sledovat vaše klienty. S námi je vývoj gastronomie neustále v pohybu. Chcete prosperující gastronomický projekt? Pak jste tu správně. Hranice gastronomie posouváme výš - pro Vaše projekty...

PŘÍBĚH GST GROUP

Vytváříme styl a atmosféru - to jsou společně s kvalitní gastronomií hlavní podmínky k rozjezdu funkčního konceptu restaurace nebo kavárny.

Vytvořili a realizovali jsme řadu gastronomických konceptů. Naši klienti dodnes tyto koncepty úspěšně provozují. Další úspěšné koncepty sami provozujeme.

GST - VŽDY TO NEJLEPŠÍ


Kvalitní technologie 

Vždy používáme jen ty nejlepší a nejnovější technologie. Kvalitní technologie jsou zárukou kvality výroby a ekonomiky provozu. Naše technologie jsou šetrné ke zpracovávaným surovinám a zaručují zachování maxima výživových hodnot v jídlech. 


Kvalitní suroviny 

Pečlivě vybíráme jen ty nejlepší suroviny. Každý náš Chef si osobně řídí dodávky surovin a kontroluje každou dodávku. Suroviny jsou u nás na prvním místě.


Kvalitní personál 

U nás pracují jen ti nejlepší. Provádíme pravidelná školení personálu se závěrečnými testy. Sledujeme novinky na trhu a získané informace předáváme našim zaměstnancům. Máme nastavené procesy vzdělávání a kariérního růstu.


JAK SE PRACUJE U GST


U nás vždy přistupujeme ke klientovi zodpovědně a práce pro něj je naší prioritou. Jen tak mohou vznikat smysluplné a moderní koncepty.  

NAŠE SLUŽBY PRO VÁS


BUDOVÁNÍ PROVOZŮ NA KLÍČ

 • Moderní restaurace
 • Stravování a gastro
 • Kavárny a Snacky
 • Franchise provozy
 • Značkové restaurace

Připravíme pro Vás kompletní nabídku celého řešení Vašeho gastro-konceptu. Poradíme Vám s výběrem místa, natipujeme dosah pro cílovou skupinu. Vyřešíme členění prostoru a návrh uspořádání dispozic. Navrhneme interiér a rozložení jednotlivých zón v novém provozu.

Navrhneme materiálovou a barevnou škálu celého interiéru. Vybereme vhodné dodavatele a zajistíme supervizi dodávek.

Zajistíme realizaci od projektu, přes stavební práce až po finální povrchy a nátěry.

Vybavíme Váš provoz technologiemi, které jsou výkonné a úsporné. Zaškolíme Váš personál a nastavíme všechny procesy tak, aby byly funkční.

MARKETINGOVÁ PODPORA

 • Moderní komunikační procesy
 • Dokonalý styl provozu
 • Venkovní označení a poutače
 • Internetový marketing
 • Sociální sítě
 • Menu a Print ve vysoké kvalitě

Zařídíme kompletní vybudování značky Vašeho provozu. Jen tak zajistíte přesvědčivou a účinnou nabídku Vašich produktů. Víme jaký styl Vám doporučit a jak ho dále propagovat. Naučíme Vás správně používat venkovní i vnitřní komunikaci tak, aby host byl vždy osloven. K Vašemu provozu dostanete nejen prestižní logo a funkční slogan, ale kompletní sadu dat a tiskových šablon pro snadnou práci s reklamou.

Chcete postavit značkovou a osvědčenou Franchisingovou provozovnu? Vybereme pro Vás tu nejvhodnější Franchisu a zajistíme celý proces od vyjednávání až po realizaci a spuštění podniku. Spolupracujeme s mnoha známými Franchisovými firmami a víme jaká značka je pro Váš záměr nejlepší.

Máte svoji představu a výborný nápad? Pomůžeme Vám ho realizovat a vyvinout vlastní marketingovou značku, nebo vlastní Franchisovou značku. Máme zkušenosti a víme jak na to. Spojte své představy s našimi zkušenostmi.


STRAVOVÁNÍ A PROVOZ

 • Restaurace a kavárny
 • Závodní stravování
 • Školy a nemocnice
 • In Home řešení
 • Rozvozy jídel
 • Projekty

Rádi Vám představíme některý z našich provozů a ukážeme kvalitu naší gastronomie. Žádné zadání pro nás není ani obtížné, ani příliš velké. Poradíme si i s velkými objemy dodávek a dodržujeme bez výhrad požadované termíny Jídla v našich restauracích a provozech mají vždy vysokou kvalitu a jsou vařena z těch nejlepších surovin. S námi je i závodní stravování chutné a pestré.

Zajistíme pro Vás sestavení kvalitních jídel dle Vašich požadavků. Připravíme chutná jídla i ve velkých objemech a v rychlém dodacím termínu.

 Máte vlastní personál i vybavení? Dodáme Vám jídlo připravené k podávání v praktických obalech.

Řešíte stravování ve školách, závodním provozu, v nemocnici, nebo v jiném velkém stravovacím provozu? Pomůžeme Vám nejen s dodávkou jídel, ale i s vlastním provozem. Poskytneme jen outsourcingové poradenství a supervizi. Zaškolíme Váš personál a dodáme recepty.