Gastronomie

HRANICE GASTRONOMIE POSOUVÁME VÝŠ


Vytváříme styl a atmosféru - to jsou společně s kvalitní gastronomií hlavní podmínky k rozjezdu funkčního konceptu restaurace nebo kavárny.

Vytvořili a realizovali jsme řadu gastronomických konceptů. Naši klienti dodnes tyto koncepty úspěšně provozují. Navrhujeme interiéry restaurací a kaváren, včetně stavební realizace, technologií a vnitřního vybavení. Tvoříme marketingové koncepty a komunikační podporu pro gastronomické subjekty na klíč. Zajišťujeme školení personálu a supervizi procesů na přání klienta. Tvoříme značky na klíč, včetně kompletního servisu. My jsme GST Group a pracovat je s námi zábava.PODPORA A ROZVOJ GASTRONOMIE

GST - VŽDY TO NEJLEPŠÍ


Kvalitní technologie

Vždy používáme jen ty nejlepší a nejnovější technologie. Kvalitní technologie jsou zárukou kvality výroby a ekonomiky provozu. Naše technologie jsou šetrné ke zpracovávaným surovinám a zaručují zachování maxima výživových hodnot v jídlech. 


Kvalitní suroviny

Pečlivě vybíráme jen ty nejlepší suroviny. Každý náš vedoucí pracovník si osobně řídí dodávky surovin a kontroluje každou dodávku. Suroviny jsou u nás na prvním místě.


Kvalitní personál

 Provádíme pravidelná školení personálu se závěrečnými testy. Sledujeme novinky na trhu a získané informace předáváme našim zaměstnancům. Máme nastavené procesy vzdělávání a kariérního růstu.


Kde je hranice výšky mrakodrapu? Jaké jsou limity s moderními technologiemi? Život kolem nás je jako geneze. Naše práce i projekty jsou v neustálém vývoji. V gastronomii nelze zastavit - je potřeba pracovat s lidmi, vyvíjet a nastavovat nové a nové technologie, měnit marketingové procesy a sledovat vaše klienty. S námi je vývoj gastronomie neustále v pohybu. Chcete prosperující gastronomický projekt? Pak jste tu správně. Hranice gastronomie posouváme výš - pro Vaše projekty... 

NAŠE SLUŽBY PRO VÁS  BUDOVÁNÍ PROVOZŮ NA KLÍČ


 • Moderní restaurace
 • Stravování a gastro
 • Kavárny a Snacky
 • Franchise provozy
 • Značkové restaurace

Připravíme pro Vás kompletní nabídku celého řešení Vašeho gastro-konceptu. Poradíme Vám s výběrem místa, natipujeme dosah pro cílovou skupinu. Vyřešíme členění prostoru a návrh uspořádání dispozic. Navrhneme interiér a rozložení jednotlivých zón v novém provozu.

Navrhneme materiálovou a barevnou škálu celého interiéru. Vybereme vhodné dodavatele a zajistíme supervizi dodávek.

Zajistíme realizaci od projektu, přes stavební práce až po finální povrchy a nátěry.

Vybavíme Váš provoz technologiemi, které jsou výkonné a úsporné. Zaškolíme Váš personál a nastavíme všechny procesy tak, aby byly funkční.


MARKETINGOVÁ PODPORA


 • Moderní komunikační procesy
 • Dokonalý styl provozu
 • Venkovní označení a poutače
 • Internetový marketing
 • Sociální sítě
 • Menu a Print ve vysoké kvalitě

Zařídíme kompletní vybudování značky Vašeho provozu. Jen tak zajistíte přesvědčivou a účinnou nabídku Vašich produktů. Víme jaký styl Vám doporučit a jak ho dále propagovat. Naučíme Vás správně používat venkovní i vnitřní komunikaci tak, aby host byl vždy osloven. K Vašemu provozu dostanete nejen prestižní logo a funkční slogan, ale kompletní sadu dat a tiskových šablon pro snadnou práci s reklamou.

Chcete postavit značkovou a osvědčenou Franchisingovou provozovnu? Vybereme pro Vás tu nejvhodnější Franchisu a zajistíme celý proces od vyjednávání až po realizaci a spuštění podniku. Spolupracujeme s mnoha známými Franchisovými firmami a víme jaká značka je pro Váš záměr nejlepší.

Máte svoji představu a výborný nápad? Pomůžeme Vám ho realizovat a vyvinout vlastní marketingovou značku, nebo vlastní Franchisovou značku. Máme zkušenosti a víme jak na to. Spojte své představy s našimi zkušenostmi.