Údržba nemovitostí a objektů

PREFERUJEME OSOBNÍ PŘÍSTUP  KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ A OBJEKTŮ: MŮJ ÚDRŽBÁŘ

Komplexní údržba Vaší nemovitosti /Praha a okolí (Praha východ, Praha západ a Středočeský kraj). 


Zajištění komplexní údržby Vaší nemovitosti (domu, chaty, chalupy, zahrady).

Jsme tu pro všechny, kteří potřebují pravidelné či jednorázové práce kolem své nemovitosti. V době kdy je nedostatek řemeslníků a pro velkou firmu jsou drobné úpravy a opravy Vašeho domu nezajímavé, jsme tu my - Vaši ÚDRŽBÁŘI. Pokud si netroufnete, nebo se ze zdravotních důvodů nemůžete postarat o vše co s provozem domu souvisí, jsme tu my - Vaši ÚDRŽBÁŘI. Postaráme se o Váš dům, chatu, chalupu či zahradu zvenku i zevnitř.


Sekání zahrad a údržba chodníčků, dlažby, apod.

Čištění a natírání okapů

Drobné řemeslné práce

Malířské a natěračské práce

Drobné Instalatérské práce

Drobné elektroinstalace

Údržba Hrobů - zajišťuje kompletní péči o hrob Vašich blízkých, nabízíme pravidelnou údržbu a výzdoby hrobů, dále poskytujeme služby speciální dle přání zákazníka např.: k výročí úmrtí a výročí narozenin, k Památce zesnulých, Vánočních a Velikonočních svátků.

Naše služby poskytujeme především pro pozůstalé, kteří nemají možnost sami zajistit péči o hrob svých blízkých, ať už z důvodů nedostatku času, stáří, nemoci, či velké vzdálenosti místa bydliště, nebo případně z jiného důvodu.

Asistovaný doprovod - zajištění doprovodu k hrobu vašeho blízkého, z Vašeho domova nebo domu pro seniory na hřbitov.

Údržba a správa hřbitovů - zajištění úklidu hřbitovních ploch, sekání trávy, odklízení sněhu, asistenční práce, apod.

Hrobní Servis = kvalita, rychlost, flexibilita, nízké ceny, individuální přístup ke každému zákazníkovi, naše služby poskytujeme jak občanům, tak institucím (správy hřbitovů, apod.)